Firma „2 Press” zajmuje się obrotem, a także szerokim zakresem doradztwa w zakresie używanych maszyn poligraficznych.


     Aby osiągnąć wysoką jakość druku,  pozwalającą na precyzje odwzorowania przygotowanego druku, potrzebny jest odpowiedni park maszynowy na każdym etapie procesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku poligraficznego , oferujemy naszym Klientom zakup, sprzedaż, a także  zamianę maszyn .
       Specjalizujemy się w maszynach i urządzeniach dla poligrafii, w zakresie przygotowania do druku (PRE-PRESS), druku (PRESS), a także zakończenia procesu druku (POSTPRESS).
    Bardzo istotnym elementem naszej oferty jest kompleksowość obsługi Klienta, bowiem poza sprzedażą/zakupem/zamianą, oferujemy bogatą usługę doradczą, a także ofertę montażu. Bogate i długoletnie doświadczenie naszej firmy w zakresie  skomplikowanych procesów poligraficznych sprawi, że zakup i pełny proces instalacji przebiegnie sprawnie i pozwoli na naj najszybsze uruchomienie procesu produkcji w Państwa firmie.
      Obejmujemy bardzo szeroki obszar działania, w zakresie obrotu maszynami  poligraficznymi. Liczne kontakty z drukarniami w całej Europie, a także  współpraca z profesjonalnymi mechanikami poligraficznymi, specjalistami IT  sprawią, że zakup parku maszynowego dla Twojej drukarni, w firmie „2Press”  będzie trafną i przyjemną decyzją.